banore e keqe x Fortnite: Tani mund të luani me Leon Kennedy dhe Claire Redfield

Duke parë përpara për ribërjen e re të Resident Evil 4, Battle Royale popullore ka nisur një bashkëpunim të shumëpritur. Fortnite Nuk qëndron në të fundit dhe siç e kishin planifikuar prej ditësh, më në fund nxjerr nja dy skine të reja.

banore e keqe x Fortnite

Nuk është asgjë më shumë dhe asgjë më pak se Leon S Kennedy (protagonist i ndeshjes së dytë dhe të katërt) dhe partneres së tij Claire redfield (që debutoi edhe në titullin e dytë). Përveç kësaj, ata sjellin disa aksesorë, armë dhe sende të zhbllokueshme. Ju mund t'i merrni ato tani në dyqan, për një kohë të kufizuar.

Epic Games dhe Capcom bashkojnë forcat

Aksesorët e Leon përfshijnë Thikë luftarake si sqepi dhe një çantë si kozmetike, megjithëse na mungon xhaketa e saj ikonë nga Resident Evil 4. Klera, nga ana e saj, mbërrin me aksesorin Çelësat e Stacionit të Policisë dhe çadrën e çadrës si kazmë, një zgjedhje disi e çuditshme, pa dyshim.

Të dy personazhet shiten veçmas përmes dyqanit të artikujve në lojë, me çmim 1,500 V-Bucks; Përveç kësaj, Leon's Knife kushton 500 PaVo dhe pjesa tjetër e aksesorëve kushton 500 PaVo.

Edhe pse Epic ofron edhe një herë një pako të veçantë tëe Të mbijetuarit e Raccoon City i cili përfshin të gjitha sa më sipër 4.000 V-bucks. Nëse nxitoni, mund ta merrnir 2.100 PaVos në çmimin e nisjes. Dhe nëse nuk arrini, shikoni udhëzuesin tonë për të merrni V-Bucks falas dhe shpejt. Në çdo rast, nuk mund ta humbisni këtë promovim.

Lini një koment