Codes Free Fire falas: lista e përditësuar [gusht 2022]

Garena Free Fire Është një nga lojërat që ka pasur më shumë pranim në mesin e lojërave Battle Royale për celular. Përveç kësaj, krijuesit e lojës vënë në dispozicionin tonë një seri të kodet e Free Fire falas për të shkëmbyer dhurata dhe përfitime.

En Frontal Gamer Ne duam t'ju ndihmojmë, ndaj ju vëmë në dispozicion kodet e këtij muaji dhe, më e rëndësishmja, do t'i përditësojmë çdo ditë, në mënyrë që të shihni sa njerëz të mirë jemi.

Kodet Falas Free Fire azhurnuar

Përditësohet dita-ditës për kënaqësinë maksimale të lojtarit. Edhe pse këto nuk do t'ju japin avantazhin maksimal të mundshëm, gjithçka shtohet dhe motivimi për të pasur një gardërobë apo armë të re mund të na japë një energji që nuk e kishim menduar se e kishim dhe kështu të na fuqizojë të fitojmë yje. Free Fire.

Ne përditësojmë rregullisht listën e mëposhtme të kodeve Free Fire kështu që ju mund të shijoni shpërblimet në dispozicion. Përditësimi i fundit: 23 qershor 2022

L kodet aktive sot janë:

 • TPNA-MS84-ZE8E
 • 26JT-3G6R-QVAV
 • A46N-U6UF-Q2JP
 • Z2FB-HASU-3VXS
 • 4UBY-XPTW-ERES
 • FXDS-TSWY-QTJ9
 • BKSK-ECCM-JZEB
 • L8LN-F5WK-2YPN
 • 6LU6-9JJZ-J7S8
 • FAG4-LHKD-92GZ
 • RHUV-SWWV-N9G4
 • FBJ9-MTXB-9XAP
 • 5R9S-AGS5-MCK5
 • 2K5A-WHD3-FKWB
 • XKVJ-M65A-NPUQ
 • AMCT-7DU2-K2U2
 • LQ6Q-2A95-G29F
 • HDQK-XDFJ-7D4H
 • QA97-CXS2-JOFO
 • W73D-61AW-NGL2
 • UK2P-Z3NF-GV5U
 • NLCB-6S92-K2DE
 • GCNV-A2PD-RGRZ
 • B3G7A-22TW-DR7X
 • WEYV-GQC3-CT8Q
 • 3IBB-MSL7-AK8G
 • 4ST1-ZTBE-2RP9

Mos harroni se këto kode janë vetëm një ndihmë. Ajo që e bën çdo lojtar të mirë është praktikimi dhe përsëritja për të arritur nivelet që të gjithë duan të pushtojnë.

Si të shpengoni kodet Free Fire falas

Për të shlyer kodet Free Fire, thjesht do t'ju duhet t'i vendosni në faqen zyrtare të internetit https://reward.ff.garena.com/es dhe klikoni në butonin "Konfirmo".

Mos harroni se ato janë për përdorim të vetëm dhe ne tashmë e dimë se, në fushën e internetit, nëse humbisni, mbeteni pa dhuratë, pa çmim dhe me arsye për të konsultuar me jastëkun tuaj fatin e keq të jashtëzakonshëm që keni pasur. .

Codes Free Fire

Gjithashtu, është e rëndësishme të dini se përpara se të regjistroni kodin, do t'ju duhet të hyni në llogarinë tuaj përmes njërës prej këtyre metodave: Facebook, Twitter, VK, Google, Huawei ose Apple.

Çfarë shpërblimesh do të marr kur të përdor kodet?

Vetë çmimi është ende e rastësishme. Edhe pse mund të prekim një legjendare ose diçka më e zakonshme, ne rekomandojmë të luftojmë për të, sepse mund të ndryshojë ndjeshëm jetën tonë si lojtarë brenda platformës.

Edhe pse shpërblimet ato janë shumë të larmishme, këto do të ishin çmimet më të zakonshme që mund të marrim: nga armët, biletat promocionale, paratë e zakonshme në formë monedhash, diamante (edhe pse është shumë e vështirë që kjo të ndodhë) kutitë e përmbajtjes së bashku me armët ose produktet kozmetike.

Edhe pse ndonjëherë atje çmime speciale që janë për të gjithë lojtarët njësoj, kjo është e njëjta kompani Garena e cila duhet ta shpallë atë. Nëse nuk është kështu, shpërblimet janë individuale dhe të rastësishme.

Ku të gjeni më shumë kode Free Fire?

Ju mund të ndiqni llogaritë zyrtare të Free Fire në rrjete të ndryshme sociale, ku përfundimisht shpallin kode të reja që mund t'i përdorni në favorin tuaj:

Dhe nëse nuk doni të jeni të vëmendshëm në kaq shumë rrjete sociale, mbani mend se mund të ndaleni këtu çdo ditë për të kontrolluar kodet e reja dhe për ta kthyer përvojën tuaj në diçka legjendare.

2 komente për «Kodet Free Fire falas: lista e përditësuar [gusht 2022]»

 1. Nuk jam i sigurt se ku po merrni informacionin tuaj, sado tema e mirë.
  Ӏ duhet të kalojë një kohë duke studiuar më shumë ose duke punuar
  jashtë më shumë. Faleminderit për informacionin e shkëlqyeshëm që po kërkoja për këtë informacion
  për misionin tim.

  përgjigje
  • Faleminderit për komentin tuaj!

   Ne do të vazhdojmë të përpiqemi të sjellim përmbajtje cilësore si kjo.

   Shpresojmë që të vazhdoni të na lexoni 😉 Përshëndetje!

   përgjigje

Lini një koment